Colegiul National Sfantul Sava

Efective 2018-2019

CLASA  a IX  a  A
DIRIGINTE: CAZACU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P10
1 IX A BÎRSAN GV. EVA MARIA
2 IX A BUDĂU E. BIANCA
3 IX A BUJOREA A.E.REBECA MARINELA
4 IX A CHIRILĂ D. ANDREEA
5 IX A CRASNEA V. ANA MARIA RALUCA
6 IX A DOGEANU OSĂCEANU NR. CĂTĂLIN ȘTEFAN-
7 IX A DRAGU A. NICOLAE
8 IX A DRUȚĂ M. FLORIN
9 IX A DUDUNĂ G. DARIA NICOLE
10 IX A DULGHERU A. ELENA
11 IX A DUMITRESCU G. IARINA GABRIELA
12 IX A FILIP I. MARIA LOREDANA
13 IX A GHENCEA CL. ANAMARIA
14 IX A HANGIU CE. ANASTASIA
15 IX A ION G. ȘTEFAN
16 IX A MIHAI I. ANDREEA MARIA
17 IX A OPRESCU F. ILEANA
18 IX A PIPEREA B. MIHAI VLAD
19 IX A PREOTEASA V. MARIA
20 IX A RADU T. ANDREI NICOLAE
21 IX A ROTARU I. GRIGORIE
22 IX A SALOMIA V. ANDREI GABRIEL
23 IX A TALLE PC. ŞTEFAN DIMITRI
24 IX A TALPOȘ G. ȘTEFAN
25 IX A TOMA L. ALEXANDRA
26 IX A TOMA L DANIEL
27 IX A TUDORACHE R. IRINAA
28 IX A UTZA-BĂICOIANU FB. BIANCA IOANA
29 IX A ZEMLEACOV A. MARTIN
CLASA  a  IX  a  B
DIRIGINTE: MATASARIU LILIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 204
1 IX B BARBU I. IOANA CĂTĂLINA
2 IX B BĂRĂGAN M. ALEXANDRA
3 IX B BOALĂ DL. ALEXANDRA IOANA
4 IX B BRAGA C. MARIA IULIA
5 IX B BRAN C. SABRINA MARIA
6 IX B CARAULEANU EC. ANDREEA LAVINIA
7 IX B COJANU  E. SABINA
8 IX B CREŢU IŞ. PETRU OCTAVIAN
9 IX B DINU F. MĂDĂLINA ILINCA
10 IX B ISTVAN MS. MARIA BRIANA
11 IX B LACHE I. ALEXANDRA FLORENTINA GEORGIANA
12 IX B LĂPĂDAT E. DANIEL
13 IX B LINTMAIER-MANAILA L STEFAN
14 IX B LINŢMAIER-MĂNĂILĂ L. ALEXANDRU
15 IX B MANOLE DI. ALEXIA IOANA
16 IX B MARIN F. CRISTIANA ALEXA
17 IX B MARINESCU LC. VLAD MATEI
18 IX B MARINESCU LGH DIANA ALESANDRA
19 IX B MIHUL CA. RAREŞ CRISTIAN
20 IX B MORIANU D. PATRICIA ANDREEA
21 IX B NEGRILĂ L. ANDREEA
22 IX B NICOLAE V. RADU
23 IX B NICOLESCU DG. IRINA ALEXIA
24 IX B OPRITESCU AT. ANDREI CORIOLAN
25 IX B PIPER ML. MARIA CAMELIA
26 IX B SPIRIDON C. LUCA ANDREI
27 IX B STEGĂRESCU E. IOANA MIRUNA
28 IX B ȘERBAN D. RAREȘ CONSTANTIN
CLASA  a IX  a  C
DIRIGINTE: JELEV JULIETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 109
1 IX C ANGHEL M. CRISTIA MARIA
2 IX C AVRAM M. VICTOR ANDREI
3 IX C BALMOŞ RC. MARIA
4 IX C BĂEȚII IF. ALEXANDRA MARIA
5 IX C BOBELNICEANU ŞO. DARIUS ANDREI
6 IX C BORANGIU A. MATEI
7 IX C COMAN  N. Mihai Alexandru
8 IX C COSMA I. ADA CRISTINA
9 IX C DUMITRU N. MATEI
10 IX C GĂMULESCU D. ANELISE
11 IX C GEORGESCU D. MIRUNA IOANA
12 IX C GRIGORE G. ANDREI AURELIAN
13 IX C ILIE  C.C. ANDREI
14 IX C MUREȘAN M. LUCA SERGIU
15 IX C OANCEA E. TUDOR CRISTIAN
16 IX C ONAGA LI. MARIA-LUISA
17 IX C PALIŢĂ DO. NICOLE ANDREEA
18 IX C PETCU D. DARIA-CRISTIANA
19 IX C PITICA F. MARIA
20 IX C POPEANGĂ M. ANTONIA MARIA
21 IX C POPESCU S. MARIA
22 IX C POSTOLACHE A. ROBERT ADRIAN
23 IX C PREDA T. MARIA
24 IX C SOROCIANU I. RUXANDRA ANA
25 IX C SZABO F. CRISTINA ANDREEA
26 IX C TEODORESCU TM. TRAIAN
27 IX C TOMESCU A. ANA MARIA
28 IX C UNGUREANU C. CRISTINA
29 IX C VIGHECI M. ANCA ŞTEFANIA
30 IX C VOINEA F. MARIA
CLASA a IX a  D
DIRIGINTE: BOGDAN DANIELA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA P8
1 IX D ACSINTE C. CRISTIANA FRANCISCA
2 IX D ALEXANDRESCU E. MIRUNA MARIA
3 IX D ANGHELUŢĂ NC. VLAD MATEI
4 IX D BOBEICĂ MG. LAURA GABRIELA
5 IX D BONCAN FG. DRAGOȘ EDUARD GABRIEL
6 IX D CACALICEANU M. IOANA CĂTĂLINA
7 IX D CONSTANTINESCU BA. IOANA ALEXANDRA
8 IX D DĂEANU VE. PHILIP ALEXANDRU
9 IX D DICULESCU L. ANA CĂTĂLINA
10 IX D DIŢU-ŞTEFAN AB. ANABELLE
11 IX D DRĂGHICI L. DAVID FILIP
12 IX D GEORGESCU C. ANA MARIA GEORGIA
13 IX D GRIGORE AC. IRINA ALEXANDRA
14 IX D LUPU BC. VALENTIN
15 IX D MARIN D. MARIA NATALIA
16 IX D MEGA IC. NATALIA ŞTEFANIA
17 IX D PANTIȘ OD. ILINCA
18 IX D PÎSLARU F. INGRID
19 IX D POPA V. ROBERT
20 IX D POPESCU SV. RAREŞ TUDOR
21 IX D RUS RD. IRINA MIRUNA
22 IX D SIMON S. ALESIA
23 IX D STAICU AT. RAUL EMANUEL
24 IX D STROE MV. RAREŞ CRISTIAN
25 IX D ȘERBAN C. BIANCA MARIA
26 IX D ȘTEFU AF. TEODORA
27 IX D TATU V. IOANA ALEXANDRA
28 IX D TĂNASE M. SANDU MIHAI
29 IX D TEODORESCU F. ALEXIA
30 IX D URUCU D. TINA MIHAELA
31 IX D ZAINEA I. MATEI THEODOR
CLASA  a  IX  a  E
DIRIGINTE: NAE SOFIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA S5
1 IX E ACSINTE IB. TANIA ELENA
2 IX E ADOREAN ZF. SONIA
3 IX E AMUZA  A. DAVIDE  MARINELA
4 IX E APOSTOL BG. CATINCA
5 IX E BARIZI M. ANA MARIA OLGUŢA
6 IX E BOTEZ IA. LUCA
7 IX E BUNEA MM. ANA ALEXANDRA
8 IX E CARP G. ANA MIRUNA
9 IX E CHIŢU SINESCU I. MARIA
10 IX E CIONTU C. ADA MARIA
11 IX E CONSTANTIN M. ALEXANDRU
12 IX E CRISTESCU O. ARINA MARIA
13 IX E CRIŞAN OA. NEREIA
14 IX E DĂNESCU N. ALINA ALEXANDRA
15 IX E DIMITRIU BE. MARA
16 IX E DRĂGUȘANU G. ILINCA IOANA
17 IX E DUMITRAŞCU CA. FILIP TEODOR
18 IX E FARCAŞ G. ANDREI BOGDAN
19 IX E GEORGESCU C. ANDRADA NICOLE
20 IX E GORGAN O. DELIA
21 IX E GRECU OA. ALESSIA-MARIA
22 IX E GRIGORAŞCU MV. ANA TEODORA
23 IX E GROSU VC. EVA MARIA
24 IX E ILIE O. RAREȘ ALEXANDRU
25 IX E PLIAN V. LUCA
26 IX E RISTEA GC. ALEXANDRU ŞTEFAN
27 IX E ŞTEFAN RH. MIRUNA ANDREEA
28 IX E TANASICIUC E. LAURA CRISTINA
29 IX E ȚOLEA GL. ANTONIA DAMIANA
30 IX E VLAD CI. ANDREEA CRISTIANA
CLASA  a  IX a  F
DIRIGINTE: PAVAL CRISTINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P9
1 IX F BEJU M. MARIA
2 IX F BÎRLEANU SC. ALEXANDRU GEORGE
3 IX F BULIMAC VG. ALEXIA VALENTINA
4 IX F CÎRJE C. BOGDAN
5 IX F CODREȘ D. KARINA MIHAELA
6 IX F DEDU GO. MARIA ALEXANDRA
7 IX F DIMA G. ILINCA
8 IX F DOBRICĂ L. NICOLETA
9 IX F GASAN C. CAROL LUCA
10 IX F GHIȚĂ G. IONUȚ GABRIEL
11 IX F HORHOIANU I. DAVID ANDREI
12 IX F IORDAN A. MARIA
13 IX F IORDĂCHESCU V. DELIA
14 IX F IVAȘCU M. DELIA
15 IX F IVAȘCU R. BIANCA ALEXANDRA
16 IX F MARTAC NO. DENISA
17 IX F MATEI F. ALEXIA TEODORA
18 IX F MITRAN M. IOANA ALEXANDRA
19 IX F MOLDOVAN TL. MARA
20 IX F NEDELESCU T. ANA
21 IX F NEGOESCU RC. ALEXANDRA
22 IX F NICOLAE LM. ALICE MANUELA MARIA
23 IX F PARASCHIV  PATRICIA
24 IX F POPESCU D. MARIA ALEXANDRA
25 IX F POPESCU LM. ALEXIA MARIA
26 IX F RĂDULESCU D.V. ELENA
27 IX F STANCIU T. IULIANA
28 IX F STOENESCU R. AMINA CĂTĂLINA
29 IX F STOICA C. MATEI
30 IX F TICUȘ I. RAREȘ ANDREI
CLASA  a  IX  a  G
DIRIGINTE: VADUVA CRISTINA
PROFIL UMAN  SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 108
1 IX G ACIKALIN A. MERYEM
2 IX G BADEA IC. ALESSIA CEZARA
3 IX G BREABĂN L. LAURA BIANCA
4 IX G BUZDUGAN AE. ANA MARIA ATENA
5 IX G COMĂNESCU S. ALEXIA
6 IX G DACHIN V. ANA ALEXANDRA
7 IX G DIHEL M. MARIA ALEXANDRA
8 IX G DOBRE I. LUCA IOAN
9 IX G DRĂGHIA C. ȘERBAN IOAN
10 IX G FLOREA D.E. CLARA IOANA  GLORIA
11 IX G GHERASIM S. NAOMI SEFORA
12 IX G GHINCEA N. MATEI
13 IX G GRIGORE N. MATEI
14 IX G IANCU M. DRAGOŞ ALEXANDRU
15 IX G ION B. ALECSANDRU DAVID
16 IX G ISTRATIE I. ALEXIA IOANA
17 IX G MĂLUREANU CM. BIANCA
18 IX G MOSTAVI F. ARYANA
19 IX G NISTOR G. MEDEEA ELENA
20 IX G POPA DAN L. MARIA
21 IX G POPESCU E. ALEXIA MARIA
22 IX G RADU F. MARIA ILINCA
23 IX G RAGEA RC. ALEXANDER-CONSTANTIN
24 IX G RUSE I.DIANA ANTONIA
25 IX G SAMU D. ANDREI LUCA
26 IX G SANDU A. IOANA TEODORA
27 IX G SELEVESTRU S. MARIA
28 IX G VASILE AM. ANTONIA NICOLETA
29 IX G VLAD G. ANA MARIA
CLASA  a  IX  a  H
DIRIGINTE: DUMITRASCU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 105
1 IX H ALIU CV. MARIA DENISA
2 IX H ANDREESCU SL. ALEXANDRU ROBERT
3 IX H BĂLUŢOIU I. ANDRADA MARIA
4 IX H BENESCU S. MATEI
5 IX H CALOTĂ A. LAURA MARIA
6 IX H CAMBURU J. DARIA CRISTINA
7 IX H CARABA C MIHAI ANDREI
8 IX H CARABA C. IULIA ANDREEA
9 IX H CRISTESCU DM. IOANA
10 IX H DĂNCULEA RN. CODRIN ȘTEFAN
11 IX H FOCŞA D. ANA
12 IX H GHERMAN T. MARIA
13 IX H GURANDA MG. MYRIAM CRISTIANA
14 IX H HODIVOIANU MV. ANAMARIA
15 IX H IFTIME BM. RALUCA ANDREEA
16 IX H LAZĂR I. CONSTANTIN ANDREI
17 IX H LONDRALIU D. ALEXANDRA NICOLETA
18 IX H LUŢEA S. ANASTASIA
19 IX H MANEA ȘI. ŞTEFANIA DELIA
20 IX H MATEI C. IOANA
21 IX H MUREȘAN MC. ALEXANDRU
22 IX H NIŢĂ A. CĂLIN ALEXANDRU
23 IX H PALTIN A. BIANCA ANDREEA
24 IX H PANĂ C. MARIA
25 IX H PLEȘI A. TAISIA
26 IX H ROG AM. MIHNEA ANDREI
27 IX H ROTARU D. HARICLEEA ANDREEA
28 IX H STANCA V. VICTOR ANDREI
29 IX H TRANTE O. ALEXANDRA IOANA
30 IX H UCEANU C. IRINA ALEXANDRA

 

CLASA  a  X-a  A
DIRIGINTE: CHIRITA MIHAELA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 106
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X A AGACHE G. ANASTASIA
2 X A AROŞCULESEI DC. LAURA ALEXANDRA
3 X A BALINT C.M. IOANA ROXANA
4 X A BIZON MM. ANDREEA ŞTEFANIA
5 X A BIZON MM. AMALIA NICOLETA
6 X A CAZACU L. ADELINA ANDREEA
7 X A CĂLIN C. SIMONA GABRIELA
8 X A CIOFU AI. CEZARA ELENA
9 X A CIUMARA R. ŞERBAN
10 X A COSMA F. FLAVIU ALEXANDRU
11 X A DĂNESCU C. ADELA GABRIELA
12 X A DUMITRIU G. MARIA ALEXIA
13 X A GIURCAN D. ALEXANDRA
14 X A GRIGORAŞ M. JANNA
15 X A GRIGORE JD. ANDREI
16 X A HOPULELE R. ANA
17 X A MARINOIU V. ANDREI
18 X A MATEESCU E. GABRIELA MARIA
19 X A MĂLINESCU BI. TUDOR ŞTEFAN
20 X A MUȘAT M. IRENE MIHAELA
21 X A NICORICI HR. LUCA MIRCEA
22 X A POSTOLE LT. ANCA MIHAELA
23 X A PREDA AD. ANA
24 X A RĂGĂLIE F. ADINA MIHAELA
25 X A RĂDULESCU D. ROBERT
26 X A SBÂRNĂ VLAD IOAN
27 X A STAN I. ANDREEA CRISTINA
28 X A STAN Ş. BIANCA MARIA
29 X A VOICU BL. ANDREI BOGDAN
30 X A VOICU BL. RADU  MIHAI
CLASA a X a  B
DIRIGINTE: SANDOIU GABRIEL
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P6
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X B ADOMNICĂI A. ALEXANDRA MARIA
2 X B ALBU C. CRISTIAN VLAD
3 X B ALEXE A. MIHAELA SIMONA
4 X B BĂRBULESCU D. DIANA-ALEXANDRA
5 X B CONSTANTINESCU P. TEODORA
6 X B DOBRINESCU V. ALEXIA IULIA
7 X B GĂVĂNESCU CD. ŞTEFANIA TEODORA
8 X B GEBESCU F. MARA TEODORA
9 X B GEORGESCU VG. MIHAI ALEXANDRU
10 X B IONESCU C. VLAD ANDREI
11 X B IVAN M. DAVID
12 X B JIMAN IB. MARIA IOANA
13 X B LAZĂR D. ALEXIA SILVIA
14 X B LUPU M. ANTONIO ADRIAN
15 X B MELIHOV FL. EMA
16 X B MOCANU C. ANA-ILINCA
17 X B MONCIA M. EMMA MARIA
18 X B ORGHIDAN V. RADU IOAN
19 X B PERIAL GC. RĂZVAN ANDREI
20 X B POPESCU MA. ŞTEFAN VLADIMIR
21 X B POPIAN RM. DANIELA ANDREEA
22 X B SAIDEL T. VICTOR ŞTEFAN
23 X B SBÂRNEA C. CRISTIAN ŞTEFAN
24 X B SETO RV. IANIS LUCA
25 X B SOLOMON A. MARIA ELIZA
26 X B ŞIPU A. ANDREEA CĂTĂLINA
27 X B TIANU G. GEORGIANA
28 X B TRANDAFIR N. MARIA ALEXANDRA
29 X B VĂCEANU M. BIANCA
CLASA  a  X -a  C
DIRIGINTE: GAVRILA CONSTANTIN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA S6
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X C ANDREI M. ALEXIA
2 X C APOLZAN O. MIHAI
3 X C CIACHIR-ARHIRE G. ANA
4 X C CÎRNEANU BC. ANDREI DAVID
5 X C CRISTEA A. IANIS CRISTIAN
6 X C DAVID G. MARIA
7 X C DINCĂ FB. BIANCA ANDREEA
8 X C DRUGĂ TACHE V. ROBERT
9 X C DUMITRESCU F. ALEXANDRU GEORGE FLORIAN
10 X C DUMITRESCU IC. IRINA GABRIELA
11 X C DUMITRIU C. ELENA ANTONIA
12 X C DUMITRU D. BOGDAN ALEXANDRU
13 X C FLOREA C. CLARA-SILVIA
14 X C GIOGA C. ȘTEFANIA
15 X C GRUIANU S. DRAGOȘ IOAN
16 X C JELESCU C. IOANA THEODORA
17 X C LAZĂR L. REBECA
18 X C MARIN G. DOINA MARIA
19 X C MARINESCU M. RĂZVAN ANDREI
20 X C MITROFAN D. DANIEL JONATHAN
21 X C MOŞNEAG S. DIANA
22 X C MURGULEȚ M. MARIA
23 X C MUSTĂȚOIU D.G.  IOAN SEBASTIAN
24 X C NICULESCU FLG. SOFIA ELENA
25 X C PACU OC. CARINA MARIA
26 X C PISAI B. DARIA IOANA
27 X C SCHMELZ RL. NOEMI NATALIA
28 X C STROE V. MARIA ALEXANDRA
29 X C STOIAN G. TEODORA ELENA
30 X C TRONCIU C. VLAD
CLASA  a  X -a  D
DIRIGINTE: GROSU MARIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 206
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X D ALMĂŞAN B. MARIA ALEXANDRA
2 X D BADEA IN. ALEXANDRA MARIA
3 X D BARBU CR. IASMINA
4 X D BOBOC A. IOAN ȘTEFAN
5 X D CHIRIAC MS. EVA SABINA
6 X D CINTEZĂ DA. ALEXANDRA IOANA
7 X D CIOCÎRLEA V. ANDREEA CRISTINA
8 X D CIUC MA. MATEI CONSTANTIN
9 X D CRĂCIUNOIU N. SARA NICOLA
10 X D DIMA A. FLORIAN ALBERT CIPRIAN
11 X D DONESCU C. INGRID MĂDĂLINA
12 X D DUMITRU R. RAISA IOANA
13 X D GRIGORESCU C. MARIA
14 X D ICHIM MR. ALINA ALEXANDRA
15 X D ILINCA FC. ANDREEA
16 X D IONESCU Ș. BIANCA ȘTEFANIA
17 X D LĂPUŞOIU LL. MARIA
18 X D MEIROȘU P. ANDREEA IOANA
19 X D MINEA I. ALEXANDRA
20 X D MITOI B.V. ANA MARIA
21 X D MORARU C. RADU CRISTIAN
22 X D MORARU C. ALEX RĂZVAN
23 X D PÎRVU M. DIANA MIHAELA
24 X D RĂDEANU C. ANDREEA ALEXANDRA
25 X D RĂDUȚĂ C. AMANDA IOANA
26 X D STANCIU M. ILEANA
27 X D TULEA T. ELENA
28 X D UŢA G. GEORGIANA ILIA
29 X D VAIPAN SF. IOANA TEODORA
30 X D VASILICĂ D. DARIA IOANA
31 X D VOICU D. SARA
32 X D ZANE C. SORINA ANA MARIA
CLASA  a  X-a  E
DIRIGINTE: VOICULESCU CARMEN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA S7
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X E BĂCIOIU F. EVELYN ANDREEA
2 X E BURLĂ ADRIAN IOAN
3 X E BUȚAN PA. MARIA GABRIELA
4 X E CALOTĂ D. ALEXANDRA MARIA
5 X E CHICOŞ CN. LUCA
6 X E DINU V. ALEXANDRA CRISTINA
7 X E DOBRE C. TANIA RUXANDRA
8 X E DOBRINOIU DD. ADINA NICOLA
9 X E DOROBANŢU L. CODRUŢA IOANA
10 X E DRĂGUŞANU R. DIANA CRISTINA
11 X E GEORGESCU V. RADU DUMITRU
12 X E GIUROIU C. ERIKA
13 X E GHEORGHE G. MARIA TEODORA
14 X E GHEORGHIȚĂ S. CAMELIA TEODORA
15 X E GRIGORESCU M. SARA
16 X E IONESCU A. DIANA GABRIELA
17 X E ISPAS S. DARIA
18 X E PLEȘA C. BOGDAN GABRIEL
19 X E PLEȘEA D. ANDREEA MIHAELA
20 X E POPESCU A. MIRUNA CRISTIANA
21 X E RAICU D. MARIA MIRELA
22 X E RÎCU VF. MARIA CRISTIANA
23 X E STANCIU IM. ALEXANDRA CLAUDIA
24 X E ŞAGUNA G. MARIA
25 X E ȚANDĂRĂ AT. ALEXANDRA MARIA
26 X E VĂDUVA G. GEORGE LEONARD
27 X E VÎJÎIANU DI. IOANA MARIA
28 X E VOLENTIR AD. TOMA
CLASA  a  X-a  F
DIRIGINTE: TROIE ADRIAN
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA S3
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X F ANDREI CN. MARA CĂTĂLINA
2 X F ARBA E. MARIA DARIA
3 X F ARON MA. GEORGIANA ALEXANDRA
4 X F BĂRCOI S. ALEXANDRA VIOLETA
5 X F BOURCEANU ANDREI FLORIN
6 X F CĂLINESCU G. ROBERT ŞTEFAN
7 X F CIUCAȘU GHC. SERENA MARIA
8 X F CÎRCU O. GABRIEL
9 X F COJOACĂ E. MIRUNA MARIA
10 X F DECIU V. REBECCA GEORGIANA
11 X F DERVIŞ A. DIANA ANDREEA
12 X F DIMA I. ANDREEA ELENA
13 X F NICOLAESCU RF. IOANA MĂLINA
14 X F SCHIAUA CC. IOANA ANTONIA
15 X F SAVONEA A. ANA
16 X F PAVEL G. ISABELLA IOANA
17 X F GRAMA C. CARINA
18 X F ISVORANU AM. MARA ANASTASIA
19 X F MAREŞ E. ANDREI ALEXANDRU
20 X F MARICI MATEI
21 X F MARINESCU G.B.  ȘTEFAN GABRIEL
22 X F NICULESCU D. CĂTĂLIN ȘTEFAN
23 X F PETRE F. MIRUNA ANDREEA
24 X F POPESCU LD. ILINCA
25 X F POPESCU AC. MARIA
26 X F POSEA PATRICIA
27 X F SAVIN V. TIBERIUS FELIX
28 X F TABACU C. MIHNEA
29 X F VLAICU R. ANA FRANCESCA
30 X F VULPESCU C. AGNES ELENA
CLASA  a  X-a  G
DIRIGINTE: FULAS SILVIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P7
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X G ALEXE A. ANA MARIA
2 X G BEJAN D. ALEXIA TEODORA
3 X G BUICULESCU ALEXA DENISA
4 X G CABARI SANDA
5 X G CHICEA RI. NICOLE ALEXANDRA
6 X G COJOCARU O. MARIA TEODORA
7 X G DOGARU D. DANIELA EMA
8 X G ILIE Ş. ELENA ANA MARIA
9 X G ION D. MARIANA ALEXANDRA
10 X G IVAN C. DARIA IOANA
11 X G LUNCAN RALUCA PETRUTA
12 X G MATEI M. ALEXANDRA CRISTINA
13 X G MAXIM C. DIANA ELENA
14 X G NEDELCU M. OANA MARIA
15 X G OANCEA OO. BIANCA FLORINA
16 X G RADU T. MONICA
17 X G PANFILII P. ANDREEA
18 X G ŞENDRIUC DȘ. MARIA AGATA
19 X G TĂNĂSESCU CC. DONA SANDRA
20 X G TOADER D. ANTONIA
21 X G URSUȚ ALEXIA
22 X G VĂRZARU R. BIANCA ANTONIA
CLASA a X-a  H
DIRIGINTE: TALAAT FAMID ANCA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P3
NR.CRT CLASA NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI
1 X H ANDREI D. ALIA MARIA
2 X H BERBEC V. DANIEL BOGDAN
3 X H CRISTESCU A. ANASTASIA
4 X H CUCU V. ALEXIA ANA MARIA
5 X H DONICI MAXIM
6 X H DRĂGAN O. ANDREEA OTILIA
7 X H DUMITRU C. MIHAI ŞTEFAN
8 X H DUMITRU V. DENISA GEORGIANA
9 X H FLORESCU CA. ALEXANDRA
10 X H IORDACHE M. MIHAI BOGDAN
11 X H LIPIANU FL. ANA ANDREEA
12 X H MĂRCUŞ SC. ALEXANDRU MIHAI
13 X H MEHMET-CODRICI M. RADU
14 X H MIHAI CI. ALEXANDRA
15 X H MIHALACHE RV. SARA MARIA
16 X H NEAGU I. ŞTEFAN CIPRIAN
17 X H NICULAE F. KARLA
18 X H PANDURU G. DENISA ANA MARIA
19 X H PANDURU G. BEATRICE DANIELA
20 X H PLETEA A. IOANA
21 X H POTÂNGĂ LV. ALEXANDRU ALIN
22 X H RADINA MIRCEA
23 X H STANCIU M. BRĂDUŢ CONSTANTIN
24 X H STANCIU EA. ANDREEA IOANA
25 X H STOICA M. ANDRA ILEANA
26 X H TIU F. ANDREI
27 X H UMBRĂRESCU ŞS. MARIANA
28 X H URSANU MARA IOANA
29 X H VIŞAN C. ANDREEA

 

CLASA  a  XI-a  A
DIRIGINTE: STEGARESCU ALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 211
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI A AIONESE S. ȘTEFAN ANTONIO
2 XI A ALUPEI I.R. ELENA
3 XI A ANDREI A.J. ALEXANDRU VICTOR
4 XI A ARAMĂ Ș.S. CĂLIN ȘTEFAN
5 XI A BARBU IOANA
6 XI A BIVOLARU C.E. ANDRA TEODORA
7 XI A CĂLIN C.I. DELIA ELENA
8 XI A CIUREA C. ADRIAN MIHAI
9 XI A CONSTANTIN G. ALEXANDRA MONICA
10 XI A CRIȚ A. ANDREEA MARIA
11 XI A DIŢĂ C.M.  ALEXA MARIA
12 XI A DOBRA I. MARIA ALEXANDRA
13 XI A DRAGNE D.C.  VLAD CRISTIAN
14 XI A FODOROIU M.R. MARIA CRISTIANA
15 XI A GAVREA O.S. NORA ANTONIA
16 XI A GRIGORIU R.N. IULIA MIRUNA
17 XI A IONESCU A. ANDREI IONUȚ
18 XI A JIJIE O.L.  EDWARD JUSTIN
19 XI A MIHALACHE N.A.  RAREŞ ANDREI
20 XI A MURARIU P.S. DIANA
21 XI A NIDELEA M.V. GABRIELA ANDREEA
22 XI A OLTEANU G. MATEI
23 XI A PALIŢĂ D.O. CARINA MARIA
24 XI A ROMAN A. SARA ELENA
25 XI A SAVANCEA M.A. RADU MIHAI
26 XI A STOICA R. DIANA ALEXA MARIA
27 XI A TARARA C. CRISTIAN TUDOR
28 XI A TIRIBLECEA A. ILINCA
29 XI A TUDOR M. MARIA ALEXANDRA
30 XI A ȚIGĂNUȘ T. ALEXANDRU DANIEL
CLASA  a  XI-a  B
DIRIGINTE: NASTASE CONSTANTA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 202
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI B AGRIGOROAEI C.N. MATEI
2 XI B BOURCEANU A.C. GHEORGHE CRISTIAN
3 XI B BREZOIANU M. ILINCA MARIA
4 XI B CELMARE E. ANA ELENA
5 XI B CHILEA D. CODRIN
6 XI B CHIPER C. ALEXANDRA DIANA –
7 XI B CHIPER C. IOANA CRISTINA
8 XI B COVASAN S.D. LUIZA
9 XI B CRIŞAN V. IOANA ANTONIA
10 XI B DASCĂLU C. ANYA
11 XI B DEDU I. DARIA IOANA
12 XI B DOBRE G. ANASTASIA MARIA..
13 XI B DRAGOMIR F.L. ANDREEA SIMONA
14 XI B GODOROJA M.V. ANA MARIA
15 XI B GOGA ALEXANDRU OCTAVIAN
16 XI B ILIESCU A. RUXANDRA
17 XI B IRINA I.C. ANDREEA
18 XI B JIANU D. CĂTĂLIN
19 XI B LINȚĂ I.G. ALEXANDRU CRISTIAN
20 XI B MIHAI D. ANDREI CRISTIAN
21 XI B MURGOCI M.D. VLAD
22 XI B OLARU V.V. GABRIELA IRINA
23 XI B PETCU D.R. RAREŞ
24 XI B PLĂIAŞU D. VLAD GABRIEL
25 XI B RĂDOI G. ALINA ANDREEA
26 XI B ȚANE C. MARIA CRISTINA
27 XI B YILMAZ M. ELIF SELMA
28 XI B ZAHARIA V. DIANA ALEXANDRA
CLASA a XI-a  C
DIRIGINTE: TACIU ECATERINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 201
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI C ALEXANDRU G.R. ILONA MARIA
2 XI C BACIU Ş. RADU GEORGE
3 XI C BĂLAN I. TUDOR CONSTANTIN
4 XI C BĂLAȘA C. BIANCA
5 XI C BRĂNESCU C. CĂLIN
6 XI C BOIAN RĂZVAN GEORGE
7 XI C CAZACU G.N. IRINA CLAUDIA
8 XI C CODESCU M.M. MARIA ELISABETA
9 XI C COJOCARU I. ANA MARIA
10 XI C DAVID G. ANTONIE
11 XI C DELEANU A.S. MATEI LIVIU
12 XI C DINU C.C. MIHAELA IULIA INA
13 XI C IACOB A.G. ANDRA FELICIA GABRIELA
14 XI C IFTIMESCU G.D. VLAD GABRIEL
15 XI C ILIESCU M. ANCA MARIA
16 XI C IONESCU G. MIHNEA IOAN
17 XI C LAZĂR P. IOANA ANDREEA
18 XI C IVAN T. ADELINA ELENA
19 XI C MANEA B.M. ALEXIA
20 XI C MUŞAT C.D. MARIA DIANA
21 XI C OLTEANU C. OANA MARIA
22 XI C PĂUN C.M. DION ADORA MIHAELA
23 XI C PĂTULEA EDUARD VIRGILIU
24 XI C PENA E. MARIA ANDREEA
25 XI C PÎSLARU C. TUDOR CONSTANTIN
26 XI C PRIGOREANU D.F. ANDREEA
27 XI C TAKMAJI RENE ANTONIO
28 XI C TEŞIU T. MARIA SARA
29 XI C TRIŢESCU C. MARCU
30 XI C VĂRZARU D. DELIA REBECA
CLASA a XI-a D
DIRIGINTE: TIȚA LUCRETIA CRISTINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 104
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI D ANDĂR E. MARIA KAROLINA
2 XI D ARAMĂ Ș.S. CRISTINA IOANA
3 XI D BĂLAN MARIA ALEXANDRA
4 XI D CIOBANU P. MIRUNA THEODORA
5 XI D CIPU A.R. BIANCA RALUCA
6 XI D DOGARU M.I. OANA IULIA
7 XI D ENEA O.M. RAFAELA ELENA
8 XI D GEORGESCU M.F. TEODORA MARIA
9 XI D GHIȚĂ I. ALEXANDRU CĂTĂLIN
10 XI D IORDAN I. OANA MIHAELA
11 XI D IVAN C.Ș. TIBERIUS ȘTEFAN
12 XI D MARINESCU C.A. MARTA ANDREEA
13 XI D MOSOIA-PLĂVICIOSU L. CEZAR ALEXANDRU
14 XI D MUTU -NECULA D. ANDREEA ELENA
15 XI D NEDELCU D.B. ANCA
16 XI D NIȘULESCU -ASHRAFZADEH H. ANA MARIA
17 XI D OANCEA F. ELENA
18 XI D OPREA G.V. ANA MARIA
19 XI D PANTAZI G. BEATRICE GABRIELA
20 XI D PĂCURAR L. COSMINA GEORGIANA
21 XI D POPESCU E. EDWIN ANDREI
22 XI D POPOVICI T.B. LAURA
23 XI D PRECUPEȚU R.C. ȘTEFANIA
24 XI D STAN C.A. MIHAI CRISTIAN
25 XI D STAN G. ANA MARIA NICOLETA
26 XI D STANCU M.G. ELENA
27 XI D STRATAN M.A. ANA ALEXANDRA
28 XI D SUCIU C.M. ANA MARIA
29 XI D UNAL M. ESRA
30 XI D UNGUREANU C.C. ILINCA MARIA
31 XI D VIZDEI  C. SMARANDA
CLASA a XI-a E
DIRIGINTE: POPESCU DIANA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA P5
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI E ANGHEL D. CATINCA DARIA
2 XI E ANTOHI G. RĂZVAN IUSTIN
3 XI E BECEANU L.R. EVA
4 XI E BURADA F.D. ANDREEA DANIELA
5 XI E BURTESCU G.D. TEODORA IRINA
6 XI E CÎȘU B. IULIA MARIA
7 XI E CRISTEA A.D. VLAD ANDREI
8 XI E DEACONU M.A. TUDOR ALEXANDRU
9 XI E DUMITRESCU E. LAURA ELENA
10 XI E FARCA B. IRINA
11 XI E GAZI A. RUYA
12 XI E GUȚĂ Ș. FRANCESCA
13 XI E HUȚULEAC S.M. THEODORA MARIA
14 XI E IONESCU D. ANA MARIA
15 XI E IONESCU N. EMANUELA CRISTINA
16 XI E MACARENCO DUMITRITA
17 XI E MACOVEI P. YARINA NICOLETA
18 XI E MARIN C. DIANA
19 XI E MARGINĂ C.A. ILINCA ADINA
20 XI E NEAGU A. MATEI
21 XI E PAPURĂ A.S. VLAD ANDREI
22 XI E PĂTULEA E.I. MARIA ELIZA
23 XI E PÎRVAN P.S. ANDRA ALEXIA
24 XI E POPESCU I.R. MARIAN RĂZVAN
25 XI E POPESCU M. DANIELA
26 XI E ȘERBAN-MATEI D. DENISA MARIA
27 XI E ȘERBU G. VICTOR
28 XI E ȘTEFAN C.G. GEORGE RĂZVAN
29 XI E TOCIU M. ANDREI CAMIL
30 XI E UJICĂ M. ANDREI SORIN
C LASA a XI a F
DIRIGINTE: STOICA NICOLETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 111
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI F ARITON A. IOANA ADRIANA
2 XI F BALMOŞ R.C. RĂZVAN IOAN
3 XI F BOROȘ D.P. BIANCA ANDREEA
4 XI F BUJDEIU I.G. BIANCA TEODORA
5 XI F CANURĂ V. GEORGIA
6 XI F CINCĂ D.G. IOANA GEORGIANA
7 XI F COMĂNESCU S.E. RADU CRISTIAN
8 XI F EFTIMIU IULIA ALEXANDRA
9 XI F ENACHE S.V. IOAN CĂLIN
10 XI F GAVRILESCU R.F. IRINA VICTORIA
11 XI F GEORGESCU D.C. ADELA MARIA
12 XI F HANGIU C.E. GABRIEL
13 XI F IORDACHE M. MARA CORINA GABRIELA
14 XI F LUCA S. RAREŞ SORIN
15 XI F MANEA D.C. MIHNEA ANDREI
16 XI F MATACHE Ş. ALEXANDRU BOGDAN
17 XI F MEREZEANU L. ANDREEA ANA-MARIA
18 XI F MUNTEANU D. YASMINNA THEODORA
19 XI F NIȚU T.P.  MARIA ALEXANDRA
20 XI F PETRICĂ C. DIANA
21 XI F SCUTĂRAŞU I. CONSTANTIN CEZAR
22 XI F ȘERB N.E. RADU
23 XI F ŞOLDEA F.D. CRISTIANA ROXANA ŞTEFANIA
24 XI F ŞTEFAN B.M. IOANA
25 XI F TOMESCU E. RADU CRISTIAN
26 XI F VASILIU O.D. SORIN GABRIEL
27 XI F ZVARICI G. ARIANA
CLASA a XI-a G
DIRIGINTE: PORUMBEL ANDREEA
PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 208
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI G BANU P. ANA
2 XI G CIOCAN ARON HORIA
3 XI G DEACONU A.Ș. RUXANDRA SARAH
4 XI G DÎRNEA G. VLAD ȘERBAN
5 XI G DUMITRESCU D. SARA
6 XI G DUMITRU C. BIANCA ANA MARIA
7 XI G GILORTEANU H. IOANA ALEXANDRA
8 XI G GRIGOROIU S.F. BEATRICE ELENA
9 XI G FERARU C. DIANA ANDREEA
10 XI G IANCU G.M. ANTONIO SERGIO
11 XI G JÂJÂIE M. ANDA
12 XI G MANEA M. CRISTINA FLORENTINA
13 XI G MANTA G.I. TEODOR
14 XI G MARCU G. SARA ELENA
15 XI G MIREA F. ANDREEA CRISTINA
16 XI G MOLDOVEANU TEODORA
17 XI G OPRESCU R.C. MARIA ECATERINA
18 XI G PĂRĂUAN R. MIHNEA ANDREI
19 XI G PETCU D.B. IOANA ALEXANDRA
20 XI G PÎRVU R. BIANCA MARIA
21 XI G RADU M.T. MIHAI SERGIU
22 XI G RĂDULESCU N. TUDOR ALEXANDRU
23 XI G RÂDELESNE M.C. TIMEEA ADRIANA IOANA
24 XI G SĂVOIU I. ANCA MARIA
25 XI G STANCIU F. EMILIA IOANA
26 XI G STOIAN I. ANDREEA
27 XI G TĂNASE IOANA TEODORA
28 XI G TORSAN T.C. PETRA
CLASA a XI-a  H
DIRIGINTE: EVI SILVIU
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 212
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI H BERCHEȘAN S.S. SEBASTIAN510/30
2 XI H CĂZĂNESCU RD. ANA MARIA
3 XI H CIOABĂ CD. TIMOTEI
4 XI H COBUZ P. GHEORGHE
5 XI H CONSTANTINESCU M.V. CEZAR
6 XI H CORVIN P.A. ȘTEFANIA
7 XI H ENACHE M.G. PETRU PAVEL
8 XI H GHERGHEL M. PAUL ALEXANDRU
9 XI H ISPĂSESCU M. BOGDAN ANDREI
10 XI H IVAN A. ANCA MARIA
11 XI H MARINESCU FE. PAUL
12 XI H MATEI C. ANDREEA
13 XI H NEDELCU S.M. ANA MARIA
14 XI H OPRESCU C.S. DENIS ANTONIO
15 XI H PÂRVU MD. IULIA GABRIELA
16 XI H PETRESCU V. ANA
17 XI H POPESCU S. JEAN RADU
18 XI H POŞTOACĂ DG. MIHNEA
19 XI H SOARE G. SONIA
20 XI H SONEA C. IERONIM
21 XI H STEGĂRESCU S. NICOLETA
22 XI H ŞAGUNA G. ŞTEFAN
23 XI H ŞERBĂNESCU CO. BIANCA ELENA
24 XI H ŢURU DCR. TEODOR
25 XI H VÎLCEA I. IRINA ALEXANDRA
26 XI H VLĂDESCU M. SORIN ADRIAN
27 XI H VLĂSCEANU G.M. LUCA VLAD
28 XI H ZAHARIA I. SORIN DUMITRU
CLASA  a  XI-a  I
DIRIGINTE: STANESCU VIORIVA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 102
NR.CRT. CLASA NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI
1 XI I BATALU ND. DANIEL IOAN
2 XI I CÎRSTEA G. TEODORA
3 XI I CONSTANTIN ȘTEFAN
4 XI I CONSTANTIN G. ALEXANDRU IOAN
5 XI I CUCU A. MARIA MĂLINA
6 XI I GEONEA I. DARIA MARIA
7 XI I GHIBAN C. IOANA
8 XI I GRIGORE A.G. MARIA GABRIELA
9 XI I GUL A. FARHAD ALI IRINEL
10 XI I HUȚAN D.A. DANA MARIA
11 XI I ILINCA V. NICOLAE ALEXANDRU
12 XI I LINCAN D. ALEXANDRU FLORENTIN
13 XI I MĂRĂCINE D. MARIA DENISA
14 XI I MIHAI V. MARIA DENISA
15 XI I MOLDOVAN E.T. DARIA
16 XI I MOLDOVEANU N.R. IOANA
17 XI I NEAGU S. ALEXANDRA
18 XI I NOVAC I. ŞTEFANIA
19 XI I PETCU S. EDUARD
20 XI I POPA R. ROXANA
21 XI I RADU P. LAURA ANDREEA
22 XI I ROȘU C.R. CLAUDIA CEZARA
23 XI I SECUIU C. ANDREI RAFAEL
24 XI I SPĂTARU S.A. SÂNZIANA ANDREEA
25 XI I STAMATI P. PETRU
26 XI I SULIMAN D.C. ARIANA CRISTINA
27 XI I UNGUREANU C.M. ANA COSMINA

 

CLASA a XII-a  A
DIRIGINTE: APOSTOL PAULA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA P4
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII A AXINTE G.G. TUDOR GABRIEL
2 XII A BARBU D. ANDREEA BIANCA
3 XII A BĂLOIU A.V. BIANCA MARIA
4 XII A BĂRBULESCU L.R.DANIEL ALEXANDRU
5 XII A BÎRLEZ V. DIMITRIE
6 XII A BRAUN P.L.  ANA CRISTINA
7 XII A CIURLEA N. ALEXANDRA
8 XII A CÎȘLEANU C. ROXANA MARIA
9 XII A COLAC G.F.  LORENA MARIANA
10 XII A CONSTANTINESCU C.O. CIPRIAN
11 XII A DIA A. VLAD IOSIF
12 XII A DUCARU F.I. TUDOR ANDREI
13 XII A DUMITRESCU S.A. MATEI CRISTIAN
14 XII A FOTA C. MARINA MĂDĂLINA
15 XII A GHEORGHE D.O. ALEXIA BIANCA
16 XII A GHIŢĂ D.T. LIANA INGRID
17 XII A IVANOV G. ANDREI
18 XII A MARIN L.V. ADELINA ADRIANA
19 XII A MARINACHE HC. RUXANDRA
20 XII A NICA G. SEBASTIAN
21 XII A OGLAKCI H. KEZBAN MARA
22 XII A PARASCHIV M.C. MIRUNA ELENA
23 XII A PETRE D. ANDREEA CRISTINA
24 XII A PIELEANU M. MARA GABRIELA
25 XII A POPA G.L. IOAN VICTOR
26 XII A PREDESCU C. ANA MARIA
27 XII A SIMION D. IRINA
28 XII A STAICU C.F.  ASTRID DIANA
29 XII A ŢÂRCĂ S.R.  MIRUNA IOANA
30 XII A VOICU V.I.  ALEXANDRA ANDREEA
CLASA a XII-a  B
DIRIGINTE: RADU DENIS
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 103
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII B APEȚEAN-CARAGEA B.A. IRINA ALEXANDRA
2 XII B ARITON V. CRISTIAN TEODOR
3 XII B AVRAM D. ANDREEA IOANA
4 XII B AVRĂMIŢĂ T. IOANA DENISE
5 XII B BĂDOI D. ANDRA
6 XII B BORCEA M. ALEXANDRA MARIA
7 XII B COMĂNESCU A.M. ALEXANDRA ELENA
8 XII B COMĂNESCU A.M. IRINA MARIA
9 XII B CONONOV A. MARIA ALEXANDRA
10 XII B COTÎRLAN A. ANCA LUIZA
11 XII B GĂMAN GC. ALEXANDRU NICOLAE
12 XII B IONESCU B.C. MARIA FLAVIA
13 XII B IONIŢĂ C. ŞTEFAN GABRIEL
14 XII B IONIŢĂ G. MARIA
15 XII B IVĂNESCU L.C. MARIA ANCA
16 XII B MARICI M. MIHNEA MIHAI
17 XII B MĂGUREANU R.V. IRINA
18 XII B NICULAE F. ANDRADA
19 XII B OANCEA T. THEODORA FELICIA
20 XII B OŢELEA A. SABINA
21 XII B PETCU G.R. ANA TEONA
22 XII B PÎRJOL G. ANA MIHAELA
23 XII B POPESCU R.P. ANA-MARIA
24 XII B RĂDUCAN F. ANDREEA BIANCA
25 XII B RUSE D.A. ALEXANDRA
26 XII B SCARLAT V.P. TEODORA ALEXANDRA
27 XII B SIMION C. ANDRADA
28 XII B SIMIONAȘ A.D. IRIS CĂTĂLINA
29 XII B SOREAȚĂ HF. BRIANA MARIA
30 XII B TATOMIR C.A. INES MARIA
CLASA a XII-a  C
DIRIGINTE: POP IULIA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 207
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII C ARABADJI  P. ANDRIAN
2 XII C BRATU S. RADU ȘTEFAN
3 XII C BRĂNESCU G.G. ANDREEA BIANCA
4 XII C CĂLIN O.V.  OLIMPIA
5 XII C CĂLIN N.C. ANDREEA
6 XII C CHEŞU C.D. MARIA TEODORA
7 XII C CIOBANU S.C. IOANA RUXANDRA
8 XII C COJOCARU V.D. CLAUDIA IOANA
9 XII C DAVID G. DIMITRIE
10 XII C DOBRESCU A. MĂDĂLINA MARIA
11 XII C DOBRIN V. MARIA CRISTINA
12 XII C FETCU V. RADU ŞTEFAN
13 XII C GHERGHE E. FLORIN EDUARD
14 XII C IAMANDEI M. IOANA THEODORA
15 XII C ILIE P.I. MARA ELENA IX C
16 XII C IONESCU B.A. OANA ALEXANDRA
17 XII C JINESCU G. IOANA VALERIA
18 XII C MANU-MARIN D.M.  MATEI ALEXANDRU
19 XII C NICOLĂESCU E. VLAD IOAN
20 XII C NIŢULESCU I. ELIZA MIHAELA
21 XII C PETRICĂ I. BOGDAN ALEXANDRU
22 XII C POPESCU D. ANTONIA IOANA
23 XII C POPESCU M.C. ARMAND GABRIEL
24 XII C POPESCU V. MARIA DANIELA
25 XII C ROTARIU T. TRAIAN
26 XII C RUS A.I. MATEI CONSTANTIN
27 XII C STEGARU N.D. ANNE MARIE
28 XII C STOIAN C. MARIA BIANCA
29 XII C TOMA B.A. ALEXANDRU EMILIAN
30 XII C TOMA C.M. DELIA MARIAN
31 XII C VITENCU L.G. MĂLINA GABRIELA
CLASA a XII-a  D
DIRIGINTE: GROSU IOAN
PROFIL REAL SPECIALIZARE STIINTELE NATURII
SALA 110
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII D ANGHEL G.A. ALEXANDRA GABRIELA
2 XII D BACH Q.H. MINH ANH
3 XII D BOGDAN F. ANA MARIA
4 XII D BOGZA C.M. VLAD MIHAI
5 XII D BUDICĂ C. GEORGE RADU
6 XII D BUTEICĂ D. LUIZA PAULA
7 XII D CARANDA B.G. MIRUNA ALINA MARIA
8 XII D CHIVU R.D. MARIA
9 XII D CORBEA I.G. MIHAI
10 XII D COSTEA F. ANDREEA MARIA
11 XII D DEMEȚEANU C. CRISTIANA
12 XII D DRAGU A. MARIA
13 XII D GHERGHE C. COSTIN
14 XII D GOLDSTEIN A.L. MARTHA EDITH
15 XII D GRECU D. NICOLETA ȘTEFANIA
16 XII D ION B.F. ANDREEA CĂTĂLINA
17 XII D IVAŞCU V. ANA ECATERINA
18 XII D MIREA M. DELIA MARIA
19 XII D MIRON A. PAUL ALEXANDRU
20 XII D MOCANU R. SORINA MARIANA
21 XII D MOVILEANU A. IOANA
22 XII D PARASCHIV M. MARCO ŞTEFAN
23 XII D RITIVOIU C.ADINA
24 XII D ROȘCA I. CĂTĂLIN
25 XII D TABACU A. TEODORA CRISTINA
26 XII D TĂBĂCARU R. MARIA CĂTĂLINA
27 XII D TĂRĂBĂȘANU MIHĂILĂ IOANA
28 XII D UNGUREANU I.A. REBECA ELENA
29 XII D UNGURU DOBOȘ Ș.L. MARIA
30 XII D VERGA N. CATINCA
31 XII D VLĂDILĂ B.C.ANA
CLASA a XII-a  E
DIRIGINTE: SCHIER ANDREEA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA BILINGV ENGLEZA
SALA 209
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII E BARĂU IRINA IOANA
2 XII E BUTA M. MARIA SILVIA
3 XII E BUZEȚELU L.M. VLAD ȘTEFAN
4 XII E CHELARU C. ANA MARIA
5 XII E CINZEACĂ N. ELENA GABRIELA
6 XII E DRAGNE G.M. ANDRA AMALIA
7 XII E DRAGU I.C. ANA MARIA
8 XII E FILIP M. ALEXANDRA MIHAELA
9 XII E FURTUNESCU F. BIANCA
10 XII E GHIŢĂ G.N. RADU ANDREI
11 XII E LUCULESCU I. DARIA MARIA
12 XII E MANEA A. ANDREEA KARLA
13 XII E MICU A. GEORGE ROBERT
14 XII E MOLNAR I.A. VIKTORIA ALEXA
15 XII E NAIE I. MIRUNA LARISA
16 XII E OGLAKCI H. ANDA NILUFER
17 XII E OLTENICEANU C. ANA MARIA
18 XII E PIRIPITSI G. MARIA ALEXANDRA
19 XII E PODANI C. MIHAI SERIOJA
20 XII E PODOSU I.S. ADA MENI
21 XII E POPESCU D.M.  MEDEEA SORANA
22 XII E POPESCU-ŞTEFAN M.L. MIHAELA
23 XII E PRUNOIU C.G. ILINCA
24 XII E SAVU C. MARIA
25 XII E SBARCEA A. IULIA TEODORA
26 XII E ŞERBĂNESCU MD. IOANA RUXANDRA
27 XII E TIMOFTI D. SMARANDA
28 XII E TRIFAN S. ANTONIE LUCA
29 XII E VASILICĂ D. ANCA MIHAELA
30 XII E VINCENE R. EMILIA IOANA
CLASA a  XII-a  F
DIRIGINTE: PETRE VIOLETA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 205
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII F ANTOCI V. CAMELIA
2 XII F BĂDESCU G. MĂDĂLINA MIHAELA
3 XII F BEJENARU B. GABRIELA FLORENTINA
4 XII F BOBOC D.M. ALEXANDRA
5 XII F BULAGEA D. MIHAI LUCIAN
6 XII F CHIȚU C.I. MIHAI CRISTIAN
7 XII F CONSTANTINESCU C. MIRUNA MARIA
8 XII F CONSTANTINESCU D. VLAD MIHAI
9 XII F DOGARU D. ANA MARIA
10 XII F DRAGOMIR V. RADU
11 XII F FĂSTICĂ GABRIELA ȘTEFANIA
12 XII F FLOREA N. STELA MARIA
13 XII F FLORESCU D. IULIA
14 XII F GHINEA N. ŞTEFANIA MIHAELA
15 XII F GOGA C. ALBERT
16 XII F HURDUBELEA L. DINU PAUL
17 XII F MANDEA C.E. VLAD
18 XII F MUREȘAN PETRA IOAN
19 XII F NEACŞU SC. RUXANDRA MIRUNA
20 XII F NEAGU D.M. MARIA
21 XII F NIŢĂ M. IULIA
22 XII F NIȚĂ R. IONUȚ
23 XII F OBROCEA ILINCA
24 XII F OROSZ I.A. ISTVAN TUDOR
25 XII F PANAITESCU F. IULIAN
26 XII F SANDU C. EDITH GABRIELA
27 XII F SÎRGHI C. IRINA MARIA
28 XII F STĂNICĂ M. FLORIN ALEXANDRU
29 XII F STOENESCU A.D. ADELA ANA MARIA
30 XII F ȚERBEA  R.I. OVIDIU CRISTIAN
31 XII F VĂRZAN F. LAURENŢIU ADRIAN
CLASA A XII-a  G
DIRIGINTE:
PROFIL UMAN SPECIALIZARE FILOLOGIE
SALA 112
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII G ARGHIR G. ALEXANDRA
2 XII G BARBU F. GABRIELA LARISA
3 XII G CIUPERCĂ R. BOGDAN
4 XII G CRIVĂȚ M. MARIA IRINA
5 XII G DICU A. ȘTEFANIA
6 XII G DOLHĂSCU D. LOREDANA
7 XII G DRĂGAN C. RADU CRISTIAN
8 XII G GEORGESCU D. RALUCA MARIA
9 XII G GHEORGHE M. RUXANDRA IOANA
10 XII G LAZĂR Ş. ANDREEA
11 XII G LOGHIN L.P IOANA ANDREEA
12 XII G MANEA C. ALEXANDRU
13 XII G MARCIU V.B.I.  TANIA MIHAELA
14 XII G MARIN L. ELENA DANIELA
15 XII G MICU V.B.  ANA SOFIA
16 XII G PĂRCHIŞANU R. ADA GABRIELA
17 XII G PETRE L. ANDREI IONUȚ
18 XII G PORUMBEL ȘTEFAN RAFAEL
19 XII G SABĂU CRISTINA ALEXANDRA
20 XII G SAVU C.E. ANA
21 XII G STANCA D. IULIA MARIA
22 XII G SURUCEANU CATALINA
23 XII G VICOL A. SANDA
24 XII G ZAMĂ A.E.  ANA ILINCA
25 XII G ZĂVOEANU M. MARIA IULIA
CLASA a XII-a  H
DIRIGINTE:  MOISESCU ALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 107
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII H APOSTU A. ANA MARIA
2 XII H BAN G. RALUCA ANDREEA
3 XII H BĂDOI D. VLAD
4 XII H BUCURICĂ C. ANA
5 XII H CONSTANTINESCU G. ANDRADA-VIORELA
6 XII H COSTACHE M. IULIA ALEXANDRA
7 XII H CRUCERU R.M. MATEI
8 XII H CRUCERU R.M. ŞERBAN
9 XII H GHENCEA S.V. MARA NATALIA
10 XII H HARLES C.Ş. ŞERBAN MIHAI
11 XII H KALOGERAKOS P. ALEXANDRA DANAY
12 XII H LOLEA G. ELENA TEODORA
13 XII H LUPU L. ANA MARIA
14 XII H MÂRZA D.O.D. ANA CRISTINA
15 XII H NEACȘU N.D.MARA IOANA
16 XII H NEGUŢ V. ANA ADRIANA
17 XII H NIŢĂ D.C. VLAD ANDREI
18 XII H PARASCHIVOIU ILIE V.O.  ALEXANDRA ELIZA
19 XII H POPA I. RALUCA
20 XII H PRUNDEANU N.S. BIANCA
21 XII H RADU G. CRISTINA ANDREEA
22 XII H RIZESCU R. ALEXANDRU
23 XII H SANDU B. DRAGOŞ FLORIAN
24 XII H SOCOL L.O. CĂLIN LUCIAN
25 XII H ŞOVAR I. NICOLAE DAN
26 XII H TRĂISTARU  M. GEORGE ANTONIO
27 XII H ŢUŢU T.C.  ANDREEA
28 XII H VĂCEANU M. ADRIANA
29 XII H VINTILĂ I. ALEXANDRA IOANA
30 XII H VIȘOIU M. ROXANA MIHAELA
CLASA a XII-a  I
DIRIGINTE: TECUCEANU CATALINA
PROFIL REAL SPECIALIZARE MATEMATICA INFORMATICA
SALA 203
Nr. crt. clasa Nume si prenumele elevului
1 XII I BÎRSĂNEANU S. ANDREEA RUXANDRA
2 XII I BUCUR PA. ŞTEFAN
3 XII I CALITESCU MIHAI GABRIEL
4 XII I CĂLDĂRUȘE BIANCA ALEXNDRA
5 XII I CIASCAI G.T. MARIA ELENA
6 XII I CIȘMAȘU L. ANDRADA
7 XII I CONSTANTIN R.G.  IULIA GABRIELA
8 XII I COTEŢ F.T.  TUDOR ŞTEFAN
9 XII I DAN M. GABRIELA
10 XII I DUMITRĂȘCUȚĂ C. ALEXANDRA
11 XII I ENE C.C. ALEXANDRU CIPRIAN
12 XII I ENE G. ELENA LARISA
13 XII I FLOREA D.D. DELIA MARIA
14 XII I GANEA M. IULIA TEODORA
15 XII I GHERGHINA F. ROXANA IOANA
16 XII I IVAN F.V. MARA IOANA
17 XII I JERCAN A.A. ANA MARIA ALEXANDRA
18 XII I MITRACHE MATEI NICULAE
19 XII I NAE DAVID
20 XII I NEDELCU F. FLORENTIN
21 XII I NICOLETE S. ŞTEFANIA LILIANA
22 XII I PETRESCU R.M. ALEXANDRA IOANA
23 XII I POPESCU V. IULIA DIANA
24 XII I RADU R.T. CRISTIAN
25 XII I SAVASTRE T. ANDA GABRIELA
26 XII I SIMA S.M. RADU
27 XII I TODERICĂ ST. MIHAI ALEXANDRU
28 XII I ŢUIU T.D. ANDREI
29 XII I UDREA ANDREI RĂZVAN
30 XII I VOICAN T. MARA IOANA
Efective 2018-2019
Derulează în sus
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.